Bandaże AROSHA
Kosmetyka ciala

GUAM

Bandaże AROSHA

Bandaże AROSHA to kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne stosowane w walce z cellulitem oraz niedoskonałościami ciała. Stworzone są z delikatnej bawełny, którą należy nasączyć wysoce skoncentrowanymi skłądnikami aktywnymi. Redukcja cellulitu z bandażami AROSHA jest naprawde prosta i przyjemna! Dodatkowo ma za zadanie modelować, ujędrniać i nawilżać ciało oraz pomagać w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Brzmi obiecująco, prawda?

Studio Uroda Beata Jurga

Jak wygląda zabieg?

Obszar objęty bandażami poddaje się skłądnikom aktywnym, które stopniowo uwalniają się i wchłaniają wgłąb skóry. Kosmetyczka dobiera odpowiedni rodzaj bandaży w zależności od potrzeb klienta i miejsca przeprowadzonej na ciele terapii. Zachowanie ostrozności oraz dokładność w dobieraniu indywidualnych programów jest dla nas kluczowe. Szczęście naszych klientek jest naszym szczęściem! Zabieg trwa 45 minut i poprzedzony jest peelingiem ciała. Pacjent podczas kuracji leżakuje 30 minut pod kocem i folią.

Zalety:

- walka z cellulitem,
- poprawa jędrności skóry,
- zabieg jest na tyle delikatny, że może byc wykonywany na osobie z problemami naczyniowymi na nogach,
- efekty juz po pierwszym zabiegu (najlepsze zabiegi po 6-10 zabiegach),
- zabiegi nie brudzą odzieży, nie wymagaja zmywania.

Przed zabiegiem: unikaj obfitych posiłków i picia alkoholu. Pij duż niegazowanej wody. Poinformuj kosmetyczkę o tym czy skóra była golona w ciągu ostatnich 24 godzin. Unikaj kąpieli słonecznych.


Przeciwwskazania:

- karmienie piersią,
- ciąża,
- alergie na składniki w produktach.

Wygraj walkę z cellulitem!


od 150 zł
Oficjalnym partnerem technologicznym Studio Uroda Beata Jurga jest Grupa GALERIS. Grupa GALERIS jest implementatorem systemu internetowego Studio Uroda Jurga. WPZ-Cr'2019.
Grupa GALERIS