HiFu 2D
Kosmetyka profesjonalna

HiFu 2D

Rewolucyjne urządzenie do bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała - efekty widoczne już po jednym zabiegu!

Jak odmłodzić twarz o 10 lat bez cierpienia, sklapela i rekonwalescencji?


Zabieg HIFU poprzez swoje właściwości jest coraz częściej wybieranym zabiegiem estetycznym poprawiającym wygląd skóry. Początkowo metodą tą leczono takie dolegliwości jak rak prostaty, pęcherza moczowego czy nerek, ale z czasem zagościła również w salonach piękności. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny.

Kiedy warto więc zdecydować się na HIFU? Kto może skorzystać z zabiegu, a kto powinien z niego zrezygnować?

Hifu polega na stymulacji skóry za pomocą ultradźwięków o wysokiej częśtotliwości generowanych przez specjalnie do tego celu zaprojektowane urządzenie. Poprzez odpowiednie ustawienie można uzyskać wnikanie fal dźwiękowych do skóry na różną głebokość - od 1,5 mm do 4,5 mm. Regeneracja odbywa sie tutaj przez mikrouszkodzenia tkanek wywołane działaniem ultradźwieków - komórki skóry ulegają uszkodzeniom w procesie termoablacji wywołanej poprzez lokalnie podwyższoną temperaturę. Ze wzgledu na precyzyjnie ustawioną głebokość penetracji, wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte.
Oficjalnym partnerem technologicznym Studio Uroda Beata Jurga jest Grupa GALERIS. Grupa GALERIS jest implementatorem systemu internetowego Studio Uroda Jurga. WPZ-Cr'2019.
Grupa GALERIS