Bandaże AROSHA
Kosmetyka ciala

GUAM

Bandaże AROSHA

Bandaże AROSHA to kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne stosowane w walce z cellulitem oraz niedoskonałościami ciała. Stworzone są z delikatnej bawełny, którą należy nasączyć wysoce skoncentrowanymi skłądnikami aktywnymi. Redukcja cellulitu z bandażami AROSHA jest naprawde prosta i przyjemna! Dodatkowo ma za zadanie modelować, ujędrniać i nawilżać ciało oraz pomagać w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Brzmi obiecująco, prawda?

Studio Uroda Beata Jurga

Jak wygląda zabieg?

Obszar objęty bandażami poddaje się skłądnikom aktywnym, które stopniowo uwalniają się i wchłaniają wgłąb skóry. Kosmetyczka dobiera odpowiedni rodzaj bandaży w zależności od potrzeb klienta i miejsca przeprowadzonej na ciele terapii. Zachowanie ostrozności oraz dokładność w dobieraniu indywidualnych programów jest dla nas kluczowe. Szczęście naszych klientek jest naszym szczęściem! Zabieg trwa 45 minut i poprzedzony jest peelingiem ciała. Pacjent podczas kuracji leżakuje 30 minut pod kocem i folią.

Zalety:

- walka z cellulitem,
- poprawa jędrności skóry,
- zabieg jest na tyle delikatny, że może byc wykonywany na osobie z problemami naczyniowymi na nogach,
- efekty juz po pierwszym zabiegu (najlepsze zabiegi po 6-10 zabiegach),
- zabiegi nie brudzą odzieży, nie wymagaja zmywania.

Przed zabiegiem: unikaj obfitych posiłków i picia alkoholu. Pij duż niegazowanej wody. Poinformuj kosmetyczkę o tym czy skóra była golona w ciągu ostatnich 24 godzin. Unikaj kąpieli słonecznych.


Przeciwwskazania:

- karmienie piersią,
- ciąża,
- alergie na składniki w produktach.

Wygraj walkę z cellulitem!


od 150 zł
GUAM
Kosmetyka ciala

GUAM

Firma GUAM oferuje cudowne preparaty - koncentraty błotne.

Problem z cellulitem?

Mamy na to sposób! Koncentraty te to idealna kompozycja alg, glinek, morskiej wody oraz wyciągów roślinnych, które jako składniki aktywne działają ekspresowo i niezwykle skutecznie. Efektów możemy spodziewać się juz po piewszych zabiegach. Redukcja niedoskonałości to nasza specjalność!

Dzięki swoim zbawiennym składnikom i szybkim rezultatom algi błotne doceniane są na całym świecie. Cellulit załatwiony!


Co powiesz na zredukowanie tkanki tłuszczowej?

Produkty GUAM znają się na tym doskonale! Dodatkowo zajmą się ujędrnianiem i tonizowaniem Twojego ciała. Uzupełniające składniki jakimi są wyciąg z bluszczu, kofeina, ekstrakt z kasztanowca oraz cytryny pobudzają ciało do walki o swoje piekno. Tkanka tłuszczowa przede wszystkim z brzucha, bioder czy ud nie jest nam straszna odkąd w swoim zakładzie gościmy produkty firmy GUAM.

Zalety koncentratów błotnych GUAM

- mogą być stosowane na skórze wrażliwej oraz dojrzałej,
- brak zauważalnych efektów alergicznych, dobrze stosowane nie podrażniają,
- efekty już po pierwszych zabiegach,
- pokonanie cellulitu,
- redukcja tkanki tłuszczowej,
- widoczna poprawa jędrności skóry,
- zabieg nie jest długi; nie musisz rezygnować z codziennych zajęć "po zabiegu".

Dzień przed zabiegiem zalecamy wykonanie peelingu ciała w celu usunięcia obumarłego naskórka.

Podczas zabiegu odczuwać można lekkie mrowienie - normalne! Jest to wynikiem wysokiej koncentracji substancji aktywnych.

Zabieg dla zwiększonych efektów należy powtarzać 3 razy w tygodniu przez minimum 4 tygodnie. Dla utrzymania efektów 2 razy w tygodniu przez minimum 8 tygodni.

Wygraj walkę z Cellulitem!


Przeciwwskazania:

- ciąża,
- karmienie piersią.


od 100 zł
RF Fala Radiowa + laser biostymulujący
Nowości i promocje

Fala radiowa RF

Modelowanie owalu twarzy i ciała

RF Fala Radiowa to jedna z najskuteczniejszych NIEINWAZYJNYCH metod współczesnej kosmetologii, która ujędrnia, poprawia owal twarzy, wygładza "worki" i zmarszczki wokół oczu. Zabieg pobudza produkcje kolagenu i elastyny dając efekt, liftingu, jędrności i wypełnienia.

Już pierwszy zabieg mile zaskoczy, a seria odmieni Twoją skórę. RF to wspaniały sposób na zgrabną sylwetkę. Przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, likwiduje cellulit, wiotki brzuch i pojędrnia ramiona. Dobierzemy odpowiedni program zabiegowy dla Twojej twarzy lub ciała.

Długotrwale efekty naprawcze widoczne sa po serii zabiegów od 4 do 8.


1. Twarz
180 zł

2. Twarz + szyja + dekolt
220 zł

3. Oczy lub usta
100 zł

4. Szyja + dekolt
100 zł

5. Brzuch + boczki
150 zł

6. Brzuch
100 zł

7. Ramiona
150 zł

8. UDA tył z posladkami
150 zł

9. UDA przód
100 zł

Pakiet 4 zabiegów - 20%. Polecamy serię zabiegów od 4 do około 8. 1 zabieg w tygodniu lub 1 zabieg co 2 tygodnie.
HiFu 2D
Kosmetyka profesjonalna

HiFu 2D

Rewolucyjne urządzenie do bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała - efekty widoczne już po jednym zabiegu!

Jak odmłodzić twarz o 10 lat bez cierpienia, sklapela i rekonwalescencji?


Zabieg HIFU poprzez swoje właściwości jest coraz częściej wybieranym zabiegiem estetycznym poprawiającym wygląd skóry. Początkowo metodą tą leczono takie dolegliwości jak rak prostaty, pęcherza moczowego czy nerek, ale z czasem zagościła również w salonach piękności. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny.

Kiedy warto więc zdecydować się na HIFU? Kto może skorzystać z zabiegu, a kto powinien z niego zrezygnować?

Hifu polega na stymulacji skóry za pomocą ultradźwięków o wysokiej częśtotliwości generowanych przez specjalnie do tego celu zaprojektowane urządzenie. Poprzez odpowiednie ustawienie można uzyskać wnikanie fal dźwiękowych do skóry na różną głebokość - od 1,5 mm do 4,5 mm. Regeneracja odbywa sie tutaj przez mikrouszkodzenia tkanek wywołane działaniem ultradźwieków - komórki skóry ulegają uszkodzeniom w procesie termoablacji wywołanej poprzez lokalnie podwyższoną temperaturę. Ze wzgledu na precyzyjnie ustawioną głebokość penetracji, wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte.
Depilacja laserowa VECTUS

Studio Uroda Beata Jurga

Kosmetyka profesjonalna

Najskuteczniejsza na świecie metoda usuwania owłosienia!


Alma Harmony XL Pro GŁOWICA DYE-VL


Depilacja laserowa VECTUS

Laser Alma Harmony Dye-VL posiada jedną z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystujących wąskopasmowe światło pulsacyjne. Jest to nieinwazyjna metoda służąca do likwidacji przebarwień skóry i zmian naczyniowych.

Energia wiązki światła przekazywana jest selektywnie tylko do wybranych miejsc jakimi są barwniki: hemoglobina (znajdująca się w małych zmianach naczyniowych) i melanina (odpowiadająca za plamy i przebarwienia). Dzięki temu zabieg jest efektywny, bezpieczny oraz stanowi minimalne ryzyko narażenia zdrowych obszarów skóry na naświetlenie.


PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg ten jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga zastosowania znieczulenia. Pacjent może odczuwać jedynie delikatne pieczenie i uczucie ciepła. Nie powoduje on także wyłączenia z codziennej aktywności. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak objawy te znikają po 2-3 dniach.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Jeśli pacjent dostosowuje się do zaleceń lekarza efekt zabiegu jest trwały. Naczynka mogą pojawiać się w innych miejscach, nie objętych leczeniem.

JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEG?

W zależności od rezultatów każdej pojedynczej sesji i rozległości przebarwień oraz głębokości naczyń zaleca się wykonać serię 4-6 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych.

ZALECENIA I PROFILAKTYKA POZABIEGOWA:

Po zabiegu skórę należy dobrze nawilżać i przede wszystkim chronić przed promieniowaniem słonecznym stosując kremy z wysokim filtrem SPF. Należy również unikać opalania się oraz korzystania z sauny.Alma Harmony XL Pro GŁOWICA DYE-VL

Depilacja laserowa VECTUS

Zabieg Pixel™ to mało inwazyjna laserowa metoda resurfacingu – wygładzania naskórka, w której laser frakcyjny odparowuje kolumny komórek naskórka i górnych warstw skóry właściwej, pobudzając równocześnie produkcję nowego kolagenu. Wymiana populacji komórek naskórka i skóry na nowe młode, zapewnia naturalny i trwały efekt.

Laser ten doskonale złuszcza naskórek, redukuje przebarwienia i jest bezkonkurencyjny w obkurczaniu rozszerzonych porów. Terapia jest doskonałym sposobem na bezpieczne odświeżenie skóry oraz terapię trądziku i blizn oraz redukcję rozstępów przez cały rok.

Zmiany na skórze w postaci blizn, przebarwień, czy zmarszczek postarzają jej wygląd. Możemy pozbyć się ich dzięki zabiegowi precyzyjnie działającym laserem Alma Harmony iPixel Er:YAG. Laser, w kontrolowany sposób, uszkadza kolumnowo wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W naturalnym procesie gojenia uszkodzone komórki zastępowane są przez nową tkankę. Dochodzi do przebudowy skóry, staje się ona zdrowsza oraz wygląda młodziej.


JAK WYGLĄDA SCHEMAT TERAPII LASEREM FRAKCYJNYM PIXEL™?

Zabieg laserem Pixel™ powoduje jednorazowo naświetlenie ok. 15–25% leczonej powierzchni. Najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie 3–5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 2–4 tygodniowych, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Rezultaty przeprowadzonych zabiegów są natychmiastowe i postępujące, optymalny efekt terapii jest natomiast widoczny zwykle po 1–3 miesiącach.

KIEDY POWSTAJE I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Pierwsza zauważalna różnica u większości pacjentów widoczna jest już w kilka dni po pierwszym zabiegu. Ujawnia się ona poprawą kondycji i kolorytu skóry. Istotną zaletą zabiegu jest również pobudzenie włókien kolagenu w głębokich warstwach skóry. Na przestrzeni kilku miesięcy po serii zabiegów Pixel™ prowadzi to do stopniowego zwiększania napięcia i wygładzania skóry.

DLA KOGO REKOMENDOWANY JEST PIXEL™?

Zabieg laserem Pixel™ rekomendowany jest dla osób chcących odświeżyć skórę i pozbyć się drobnych niedoskonałości: niewielkie blizny, drobne zmarszczki, rozstępy oraz przebarwienia. Terapia jest znakomitym rozwiązaniem dla pacjentów oczekujących błyskawicznego i nieinwazyjnego sposobu na poprawę kondycji skóry.

PRZECIWWSKAZANIA:

• choroby nowotworowe,
• ciężkie i niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca),
• skłonność do powstawania blizn przerostowych,
• przyjmowanie w ostatnich 6 miesiącach retinoidów, antybiotyków, leków przeciwdepresyjnych lub immunosupresyjnych,
• świeża opalenizna,
• aktywne infekcje skóry poddawanej leczeniu,
• aktywna opryszczka.
Oficjalnym partnerem technologicznym Studio Uroda Beata Jurga jest Grupa GALERIS. Grupa GALERIS jest implementatorem systemu internetowego Studio Uroda Jurga. WPZ-Cr'2019.
Grupa GALERIS