Depilacja laserowa VECTUS

Studio Uroda Beata Jurga

Kosmetyka profesjonalna

Najskuteczniejsza na świecie metoda usuwania owłosienia!


Alma Harmony XL Pro GŁOWICA DYE-VL


Depilacja laserowa VECTUS

Laser Alma Harmony Dye-VL posiada jedną z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystujących wąskopasmowe światło pulsacyjne. Jest to nieinwazyjna metoda służąca do likwidacji przebarwień skóry i zmian naczyniowych.

Energia wiązki światła przekazywana jest selektywnie tylko do wybranych miejsc jakimi są barwniki: hemoglobina (znajdująca się w małych zmianach naczyniowych) i melanina (odpowiadająca za plamy i przebarwienia). Dzięki temu zabieg jest efektywny, bezpieczny oraz stanowi minimalne ryzyko narażenia zdrowych obszarów skóry na naświetlenie.


PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg ten jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga zastosowania znieczulenia. Pacjent może odczuwać jedynie delikatne pieczenie i uczucie ciepła. Nie powoduje on także wyłączenia z codziennej aktywności. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak objawy te znikają po 2-3 dniach.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Jeśli pacjent dostosowuje się do zaleceń lekarza efekt zabiegu jest trwały. Naczynka mogą pojawiać się w innych miejscach, nie objętych leczeniem.

JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEG?

W zależności od rezultatów każdej pojedynczej sesji i rozległości przebarwień oraz głębokości naczyń zaleca się wykonać serię 4-6 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych.

ZALECENIA I PROFILAKTYKA POZABIEGOWA:

Po zabiegu skórę należy dobrze nawilżać i przede wszystkim chronić przed promieniowaniem słonecznym stosując kremy z wysokim filtrem SPF. Należy również unikać opalania się oraz korzystania z sauny.Alma Harmony XL Pro GŁOWICA DYE-VL

Depilacja laserowa VECTUS

Zabieg Pixel™ to mało inwazyjna laserowa metoda resurfacingu – wygładzania naskórka, w której laser frakcyjny odparowuje kolumny komórek naskórka i górnych warstw skóry właściwej, pobudzając równocześnie produkcję nowego kolagenu. Wymiana populacji komórek naskórka i skóry na nowe młode, zapewnia naturalny i trwały efekt.

Laser ten doskonale złuszcza naskórek, redukuje przebarwienia i jest bezkonkurencyjny w obkurczaniu rozszerzonych porów. Terapia jest doskonałym sposobem na bezpieczne odświeżenie skóry oraz terapię trądziku i blizn oraz redukcję rozstępów przez cały rok.

Zmiany na skórze w postaci blizn, przebarwień, czy zmarszczek postarzają jej wygląd. Możemy pozbyć się ich dzięki zabiegowi precyzyjnie działającym laserem Alma Harmony iPixel Er:YAG. Laser, w kontrolowany sposób, uszkadza kolumnowo wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W naturalnym procesie gojenia uszkodzone komórki zastępowane są przez nową tkankę. Dochodzi do przebudowy skóry, staje się ona zdrowsza oraz wygląda młodziej.


JAK WYGLĄDA SCHEMAT TERAPII LASEREM FRAKCYJNYM PIXEL™?

Zabieg laserem Pixel™ powoduje jednorazowo naświetlenie ok. 15–25% leczonej powierzchni. Najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie 3–5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 2–4 tygodniowych, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Rezultaty przeprowadzonych zabiegów są natychmiastowe i postępujące, optymalny efekt terapii jest natomiast widoczny zwykle po 1–3 miesiącach.

KIEDY POWSTAJE I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Pierwsza zauważalna różnica u większości pacjentów widoczna jest już w kilka dni po pierwszym zabiegu. Ujawnia się ona poprawą kondycji i kolorytu skóry. Istotną zaletą zabiegu jest również pobudzenie włókien kolagenu w głębokich warstwach skóry. Na przestrzeni kilku miesięcy po serii zabiegów Pixel™ prowadzi to do stopniowego zwiększania napięcia i wygładzania skóry.

DLA KOGO REKOMENDOWANY JEST PIXEL™?

Zabieg laserem Pixel™ rekomendowany jest dla osób chcących odświeżyć skórę i pozbyć się drobnych niedoskonałości: niewielkie blizny, drobne zmarszczki, rozstępy oraz przebarwienia. Terapia jest znakomitym rozwiązaniem dla pacjentów oczekujących błyskawicznego i nieinwazyjnego sposobu na poprawę kondycji skóry.

PRZECIWWSKAZANIA:

• choroby nowotworowe,
• ciężkie i niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca),
• skłonność do powstawania blizn przerostowych,
• przyjmowanie w ostatnich 6 miesiącach retinoidów, antybiotyków, leków przeciwdepresyjnych lub immunosupresyjnych,
• świeża opalenizna,
• aktywne infekcje skóry poddawanej leczeniu,
• aktywna opryszczka.
HiFu 2D
Kosmetyka profesjonalna

HiFu 2D

Rewolucyjne urządzenie do bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała - efekty widoczne już po jednym zabiegu!

Jak odmłodzić twarz o 10 lat bez cierpienia, sklapela i rekonwalescencji?


Zabieg HIFU poprzez swoje właściwości jest coraz częściej wybieranym zabiegiem estetycznym poprawiającym wygląd skóry. Początkowo metodą tą leczono takie dolegliwości jak rak prostaty, pęcherza moczowego czy nerek, ale z czasem zagościła również w salonach piękności. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny.

Kiedy warto więc zdecydować się na HIFU? Kto może skorzystać z zabiegu, a kto powinien z niego zrezygnować?

Hifu polega na stymulacji skóry za pomocą ultradźwięków o wysokiej częśtotliwości generowanych przez specjalnie do tego celu zaprojektowane urządzenie. Poprzez odpowiednie ustawienie można uzyskać wnikanie fal dźwiękowych do skóry na różną głebokość - od 1,5 mm do 4,5 mm. Regeneracja odbywa sie tutaj przez mikrouszkodzenia tkanek wywołane działaniem ultradźwieków - komórki skóry ulegają uszkodzeniom w procesie termoablacji wywołanej poprzez lokalnie podwyższoną temperaturę. Ze wzgledu na precyzyjnie ustawioną głebokość penetracji, wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte.
IPL
Lasery

Lasery IPL

IPL
Laserowe naświetlanie niweluje : trądzik, rumień, przebarwienia, naczynia, fotoodmładzanie.
od 100 zł
Oficjalnym partnerem technologicznym Studio Uroda Beata Jurga jest Grupa GALERIS. Grupa GALERIS jest implementatorem systemu internetowego Studio Uroda Jurga. WPZ-Cr'2019.
Grupa GALERIS